Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kuruluşu 1978 yılına dayanan, 40 yılı aşan bilgi birikimi ile Türkiye CNC talaşlı imalat sanayine uzun yıllardır hizmet veren Unimak, Türkiye CNC pazarının lider markalarından birisidir. Dünyadaki yenilikleri ve gelişen teknolojileri de takip ederek bu doğrultuda Türkiye talaşlı imalat sanayiine CNC işleme ve eğitim konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

Büyük bir bölümü mühendis ve teknisyenden oluşan çalışanları ve bünyesindeki yerli ve yabancı temsilcilikleri ile CNC işleme konusunda da uzmanlaşan Unimak aynı zamanda müşterilerine üretim ve proje danışmanlığı yaparak anahtar teslim özel projeler de yapmaktadır.

Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve makinelerini sürekli son teknolojiye yenileyerek faaliyetine devam eden firma, sektörün yurt dışına açılmasında da büyük rol oynamaktadır. 5 yıl önce kurduğu Ar-Ge departmanı ile teknoloji ve makina yatırımlarına ara vermeden devam eden Unimak, geliştirdiği yazılım ve otomasyonlar sistemleri ile makinelerin hem ömrünü hem de verimliliğini arttırarak maliyetlerini ciddi anlamda düşürüyor.

Vizyonumuz

Talaşlı İmalat sanayisinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek dijital platformlara taşınması için gerekli alt yapıyı hazırlamak; en son teknolojilerin öncüsü olarak Türkiye sanayisinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak,Paydaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Türk Sanayicileri için en iyi hizmeti sunmak,Dijital önderliği ile sürdürülebilir bir büyüme ve sektörünün lideri olarak, başarımızı devam ettirmektir.

Prensiplerimiz

  • Müşteri Odaklılık
  • Yüksek Kalite
  • Dürüstlük
  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik
  • Sürdürülebilirlik

Whatsapp
Unimak CNC
Unimak CNC
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?